Австрія готова стати місцем проведення переговорів між Україною і рф
Австрія готова підтримати справедливий мир і виступити місцем проведення переговорів між Україною і рф.
Про це у соцмережі X написав канцлер Австрії Карл Негаммер.
Так він відреагував на нещодавню заяву російського диктатора володимира путіна про те, що росія не відмовляється від переговорів.
"Беремо до відома заяви президента росії про його відкритість до мирних переговорів з Україною. Будь-які переговори мають відбуватися без попередніх умов. Австрія буде готова підтримувати справедливий і міцний мир, заснований на міжнародному праві, і виступати місцем проведення переговорів", - написав він.
Нагадаємо, Австрія виступає проти передавання доходів від заморожених російських активів для закупівлі зброї для української армії. Також Австрія ставиться скептично до вступу України у ЄС.
Також нагадаємо, що путін наполягає на тому, щоб мирні переговори з Україн грунтувалися на "Стамбульських умовах". При цьому він назвав три країни, які, на його думку, можуть бути посередниками у таких переговорах: Китайська Народна Республіка, Бразилія, Індія.
Проте, коли ЗСУ 6 серпня вторглися у Курську область, путін казав, що ніяких переговорів "із загарбниками" бути не може. Але згодом змінив риторику, заявивши, що у прикордонні орудують "бандити", і вдаючи, що нічого особливого у Курській області не відбувається.
- 412 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За матеріалами ДБР «єдиноросу»-лісничому з Луганщини загрожує до 10 років ув’язнення
- 18:00 На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
- 17:00 Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
- 16:00 У Раді створили ТСК для розслідування махінацій з житлом для військових та ВПО
- 15:00 «Кожен день стає випробуванням»: як виживають без світла в окупованих Новодружеську та Привіллі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 826
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 694
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 649
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 597


На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
У Рубіжанській МВА новий начальник