Сіверськодонецька МВА відповіла щодо нібито зміни логотипа
На своїй сторінці у Facebook Сіверськодонецька МВА змінила логотип, що обурило громадськість. Сіверськодончани вважають, що герб змінили, однак адміністрація спростовує цю інформацію.
Сіверськодонецька МВА змінила фото профілю на своїй сторінці у Facebook, виклавши туди не офіційний герб, а таке фото

У коментарях люди обурилися та запитали, чи офіційно відбулася зміна символіки.
У МВА у коментарі SD.UA повідомили, що на фото профілю зображений логотип Сіверськодонецької міської військової адміністрації.
“Символіка військової адміністрації не є символікою громади. Герб громади затверджується рішенням міської ради відповідно до норм Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, – зазначили у МВА.
При цьому сіверськодонецький фотограф Олександр Плаксін вважає, що символіка міста має бути однакова на всіх сторінках.
"А логотип Сіверськодонецької міської військової адміністрації, суто по логиці, не повинен хоч трохи нагадувати, хоч щось з Сіверськодонецька?" - каже він.

Також сіверськодончани висловлювали свою думку на власних сторінках. Зокрема, автор герба Володимир Цвєтной також висловився з цього приводу.


Читайте також: «Сапсан з герба Сєвєродонецька дивиться назад, тому що озирається на ворогів»
Також люди запитали про новий створений сайт. Чи є він офіційним.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сіверськодонецька МВА запустила нову платформу взаємодії з громадою. Зазначалося, що він стартує у тестовому режимі з бета-версії, а згодом ці версії оновлюватимуться та покращуватимуться.
- 1207 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
- 17:00 До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
- 16:00 Луганських ВПО у Києві консультуватиме спеціаліст Пенсійного фонду
- 15:00 Кремінська громада змінила умови програми надання допомоги ВПО на переїзд – деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 815
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 584
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 524


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові
У луганської поліції - новий очільник. Що про нього відомо