У мережі показали зграю безпритульних собак в окупованому Сіверськодонецьку (ВІДЕО)
В окупованому Сіверськодонецьку продовжують фіксувати зграї з десятків безпритульних собак.
Відео зі скупченням тварин 21 квітня опублікували в одному з місцевих телеграм-каналів.
Зазначається, що кадри зняли на вулиці Князя Володимира (Курчатова).
Містяни давно скаржаться, що собаки поводяться агресивно та можуть нападати на людей. Проблема актуальна для всіх районів Сіверськодонецька.
«Влітку на моїх очах собаки двічі вкусили людей. В одному випадку я викликав швидку», — повідомляв один із місцевих жителів.
Також минулого року стало відомо, що у Сіверськодонецьку безпритульні тварини загризли жінку.
Попри численні звернення, ситуація в місті залишається без змін.
Раніше повідомлялося, що в окупаційної влади немає коштів та повноважень для вилову безпритульних тварин у Сіверськодонецьку, де вони становлять небезпеку для місцевого населення.
У Сіверськодонецьку й Рубіжному загарбники відмовилися від моделі гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин та відстрілюють собак.
- 550 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2643
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 892
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 859
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 785


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
