Михайло Івонін про розподіл бюджетних коштів та свою петицію: "Це великі гроші. А вони сьогодні розбазарюються"
Відомий сєвєродонецький бізнесмен та інноватор Михайло Івонін розповів «Сєвєродонецьк онлайн» про петицію щодо розподілення бюджетних коштів.
Вчора на своїй сторінці у Фейсбуці він опублікував пост, де повідомив, що створював відповідну петицію.
«Написав тижні три тому петицію на сайті Президента України. Цьому передувало багато речей. Постійні публікації - то фонтан ремонтують у війну, то ще щось. У різних містах. В окупованих містах теж. У Сєвєродонецька мільярдний бюджет, у Маріуполя – кількамільярдний. Я так розумію, він йде на все, що можна. А втрати по містах шалені. Вся інфраструктура потрощена, треба все створювати заново, будувати. Це великі гроші. А вони сьогодні розбазарюються. Всі звикли, що гроші треба освоїти до кінця року, а то згорять. Але у країні ж не та ситуація. Вони можуть перейти на речі, пов’язані з обороною, відкластися на потім», - повідомив Івонін «Сєвєродонецьк онлайн».
Він запропонував на час окупації міст 20% бюджету видавати грошима, для сплати заробітної плати керівництву та робітникам, а 80% переводити в облігації державного займу. Зараз ці кошти можна було направити на оборону , а після Перемоги та повернення в міста були б кошти для відновлення міст. Але на сайті відповіли, що це не в компетенції Президента. Це повинна бути законодавча ініціатива. Тому петицію не зареєстрували.
Підприємець розповів, що з депутатами від Луганщини не зв’язувався. Поки не планує.
«Вже 5 років пройшло. Вони себе якось яскраво не проявили. Окрім скандалів одне з одним нічого видно не було. Тому не хочу їх про це просити», - каже Івонін.
Учорашній пост народився після публікацій та розмов про святкування 90-річчя міста.
«Погоджуюся з думкою одного з коментаторів – нащо книгу видавати бюджетним коштом. Якщо вона корисна – то треба або за свої видавати, або за донейти, а потім продавати. Якщо вона затребувана. От навіть є там про «Івонін парк». Але моя пам'ять про нього – вона трохи інакша. Якщо були б інші часи, то бізнесмени Сєвєродонецька навіть самі могли зібратися та допомогти з коштами на публікацію», - зазначив Івонін.
«Тут питання навіть не в книзі. Це й покупка техніки на комунальні підприємства, і будівництво лікарні десь під Києвом…Сєвєродонецької. Багато факторів. Обурює не одна книга. Вона меншою мірою…Тут можна було й створити монобанку, продавати книгу гривень по 500. І зібрати ці кошти назад. Все загалом призводить до обурення діями місцевої влади в Україні», - підкреслив підприємець.
Наразі він очікує пропозицій від людей.
«Я хотів би порадитися з громадськістю, як це можна зробити. Важливий результат», - каже він.
Читайте також: Михайло Івонін: "Чи сумую я за тим життям – так, сумую. Чи я сподіваюся це життя відтворити – так, сподіваюся"
- 1303 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти заборонили після 22-00 перебувати дітям на вулиці
- 18:00 У Дніпрі кремінянин долучився до встановлення світового рекорду
- 17:06 В Україні у п'ятницю напередодні різкого похолодання буде сонячно і до +19
- 17:00 Одна з найменших громад Луганщини виділила "Азову" два мільйони гривень
- 16:21 путін робить ставку на те, що Трамп поступиться йому у переговорах щодо України, - Bloomberg
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецком: оголосили підозру жителю Луганщини 28.03.2025 переглядів: 3519
- Хто в “лнр” може безкарно зберігати медаль “За військову службу в Україні”, українські грамоти та нагороди 01.04.2025 переглядів: 1704
- GEM знову надає гуманітарну допомогу мешканцям Сіверськодонецької громади та Луганщини 28.03.2025 переглядів: 1568
- Контужені тварини та випалені дерева - військовий розповів про стан Серебрянського лісу 29.03.2025 переглядів: 1380